O nás

Motel Modrá Laguna se představuje...

... jsme nově zrekonstruovaný rodinný motel sídlící v Přimdě, západočeském městečku nedaleko hranic s Německem. Nabízíme kompletní ubytovací služby včetně možnosti celodenního stravování. Proč byste se měli ubytovat právě u nás?

Aktivní dovolená

 - město Přimda se nachází v chráněné krajinné oblasti Český les, ze tří stran obklopeno zalesněnými stráněmi. Nádherná příroda kolem v sobě ukrývá nejen řadu cyklostezek, ale také zajímavých tipů pro pěší výlety. Dominantou města je bezpochyby zřícenina hradu Přimda, podle historiků nejstarší dochovaná památka tohoto druhu u nás. V tomto koutku západních Čech lze strávit příjemnou dovolenou jak v létě, tak v zimě. Kromě zmíněných cyklostezek je zde sjezdovka či plavecký bazén.  Z Přimdy lze také vyrážet za spoustou sportovních i kulturních zážitků do okolí, naše tipy najdete v záložkách na hlavní stránce.

 

Ideální zastávka na cestě do zahraničí

 - chystáte se na dalekou cestu do zahraničí a hledáte příjemné místo na nabraní dalších sil? Motel Modrá Laguna je pro Vás díky své poloze dokonalou volbou! Můžete využít služeb naší restaurace anebo se u nás ubytovat a ráno pokračovat v cestě. Sídlíme pouhých šest kilometrů od sjezdu Mlýnec dálnice D5. Ze stejného místa je to pak jen pět kilometrů na hranice. Proto neváhejte a přijeďte využít našich služeb!

 

Dlouhodobé ubytování

 - naskytla se Vám zajímavá obchodní příležitost v našem přihraničním regionu a hledáte příjemné ubytování za rozumnou cenu? Motel Modrá Laguna je připraven nabídnout své služby za nestandardních podmínek. Cena ubytování se pak odvíjí od počtu lůžek a doby, kterou u nás hodláte strávit. Vše je o domluvě a jsme přesvědčeni, že v případě zájmu se určitě dohodneme!

 

Sportovní soustředění, turistické kurzy

 - poloha našeho motelu je také vhodným místem pro pořádání sportovních soustředění, a to jak v létě, tak v zimě. Výborné podmínky u nás v minulosti našli fotbalisté z klubů různé kvalitativní úrovně, především díky okolní krajině a možnosti výběhů do přírody. Po domluvě jsou k dispozici také dvě fotbalová hřiště. K dokonalé regeneraci poslouží nedaleký plavecký bazén. Několikrát jsme rovněž ubytovali malé hokejisty, kteří dorazili na soustředění nebo vícedenní turnaj na Zimním stadionu v Tachově. Ve výčtu akcí, které absolvovali naši ´zákazníci´, nechybí ani turistický kurz. 

 

 

 


Kam za sportem

Fotogalerie

Přimda a okolí

 • Zřícenina sv. Apoleny
  Zřícenina kostela sv. Apoleny se nachází kousek od obce Málkov při silnici vedoucí z Přimdy do Nové ...

  ...

 • Rozhledna Milíře
  Nedaleko našeho Motelu Modrá Laguna stojí rozhledna, která Vám nabídne jedinečný výhled na krásy oko...

  ...

 • Zámeček Diana
  V centru tachovské části Kolowratových lesů, obklopen anglickým parkem, se nachází lovecký zámeček D...

  ...

 • Město Přimda
  Přimda je město v okrese Tachov, jehož hlavní část je situována do sedla v nadmořské výšce 700 m. Do...

  ...

 • Hrad Přimda
  Zřícenina hradu Přimda stojí na vrcholu skalnatého hřebene nad stejnojmenným městečkem v severní čás...

  ...